« terug
Camping Sint Petrus te Beesel
Namens verkoper bieden wij camping “Sint Petrus” te Beesel geheel vrijblijvend te koop aan. Door de ligging nabij de Duitse grens, vlakbij diverse natuurgebieden en natuurschoon, is de ligging vanuit toeristisch oogpunt gezien goed.
Het totale bedrijf heeft een oppervlakte van circa 11,5 hectare.
Het bedrijf beschikt onder andere over 128 kampeerplaatsen, drie verhuurappartementen, een bed and Breakfast voorziening voor zeven personen, een groepsaccommodatie, diverse stallen en opbergmogelijkheden, alsmede een woning. Voorts beschikt het bedrijf over kwalitatief hoogwaardige sanitaire voorzieningen, alsmede diverse recreatieve voorzieningen. Om het bedrijf heen liggen diverse agrarische gronden, in gebruik als weilanden voor paarden.
De vraagprijs voor de materiële vaste activa bedraagt: € 1.500.000,= kosten koper.
Van onderhavig recreatiebedrijf is een uitgebreide brochure beschikbaar en een bidbook met aanvullende gegevens. In deze brochure wordt o.a. de locatie, de aanwezige zaken en de exploitatie nader besproken. Mocht u of één van uw relaties naar aanleiding van bovenstaande informatie interesse hebben in bovengenoemd recreatiebedrijf, dan verzoeken wij u contact met ons op te nemen zodat wij u van nadere informatie kunnen voorzien.
Prijs: De vraagprijs voor de materiële vaste activa bedraagt: 1.500.000,= kosten koper.
|
Vestiging Veghel (N.Br.) Lavendellaar 32 5467 BE Veghel |
Tel: +31(0) 413 385 830 Fax: +31(0) 413 385 831 E-mail: |
|
Vestiging Huizen (N-H) Postbus 87 1270 AB Huizen |
Tel: +31(0) 35 623 62 12 Fax: +31(0) 35 524 39 94 E-mail: |
|
|